O nás


Váčšina Slovenských “tipérov“ sa zameriava na krátkodobý profit, no u nás v BetExpress sa zameriavame na dlhodobé zhodnotenie finančných prostriedkov. Pomocou nášho programu na vyhodnocovanie podozrivých zápasov dokážeme úplne eliminovať riziko a tým prinášať nám a našim klientom dlhodobý zisk.

Ako jediný betting service na Slovensku vlastníme unikátny program, ktorý dokáže odhaliť podozrivé zápasy (tzv. possible fixed match). Náš program funguje na princípe neustáleho skenovania kurzov zápasov v rôznych stávkových kanceláriách. Pri veľkom prepade kurzu na rôzne stávky za krátky čas nás upozorní na daný zápas. Zápas následne dôkladne analyzujeme a až po dôkladnej analýze odošleme zákazníkom.

Tipy získavame z dvoch zdrojov


Od našich verifikovaných partnerov z celého sveta

Z nášho systému na odhalenie podozrivých zápasov


Každý tip prejde pred odoslaním dôkladnou internou analýzou našich špecialistov.

Koľko by ste vyhrali s Betexpress za posledných 7 dní?

Spočítajte si, koľko by ste s nami vyhrali za posledných 7 dní na základe transparentných tiketov.

Kalkulačka
Pri stávke 100 na naše tikety by bola Vaša hrubá výhra za posledných 7 dní:
+

FAQ

Často kladené otázky1. Koľko tipov denne dostávajú členovia?

Našou hlavnou prioritou je vždy čo najvyššia úspešnosť a maximálna spokojnosť klienta – preto sa občas zmierime s nižšou ponukou tipov pre našich klientov na úkor vyššej úspešnosti. Všeobecne však môžeme povedať, že minimálne 1-2 tipy by mali naši klienti dostať každý deň!

2. Aká je úspešnosť vašich tipov?

Úspešnosť našich tipov sa snažíme držať na čo najvyššej úrovni, zvačša je to okolo 80%. Vysoká úspešnosť je dôležitá pre maximálnu spokojnosť našich klientov.

3. Ako dlho fungujete?

Stávkovaniu sa venujeme ako uzavretá skupina už takmer 5 rokov, no pred nedávnom sme sa rozhodli naše skúsenosti a informácie sprístupniť aj ostatným.